DámeJídlo.cz rozjíždí dovoz jídla na pikniky. Zakládá Pick-up pointy

DámeJídlo.cz, jednička na poli zprostředkování a dovozu jídla z restaurací, přináší novou službu šitou létu na míru – tzv. Pick-up pointy. Funkce nazvaná Pick-up point v aplikaci DámeJídlo.cz umožňuje si jídlo a pití snadno a rychle objednat a nechat dovézt například do parku nebo na místa, kde byste to nečekali , na plovárnu nebo na břeh Vltavy.  

Pick-up pointy jsou místa v piknikových lokalitách, kde lze vyzvednout svoji objednávku. „Pick-up pointy ve vašem okolí najdete jednoduše na mapě v naší aplikaci. První Pick-up pointy DámeJídlo.cz vznikají v Praze a Brně a dále je plánujeme rozšiřovat po celé republice. Tato místa budou aktivní po celý rok, ale hlavní sezonu očekáváme pochopitelně nyní  v letních měsících,“ říká Jan Matějů, CEO DámeJídlo.cz. 

A jak celý proces probíhá? „Místo zadávání adresy si v mapě zakliknete Pick-up point. Dále si, jak jste zvyklí, vyberete jídlo a zaplatíte. Jakmile se bude kurýr blížit, zavolá vám a jídlo si od něj na Pick-up pointu vyzvednete,“ upřesňuje Jan Matějů.

Dovoz jídla na pikniky je další unikátní funkcí nové aplikace, která před několik týdny získala ocenění v soutěži Aplikace roku 2017. „Nová aplikace je prvním zásadnějším oživením po původní pět let staré verzi. Aplikaci jsme postavili od základu nově, s důrazem na jednoduchost objednání a stabilitu. Pravidelně ji vylepšujeme a přizpůsobujeme potřebám zákazníků i nabídce restaurací. Nejpopulárnější vlastností je jednoduché opakování objednávky z oblíbené restaurace a nejnovější je přidání tzv. Sladké tečky - odměny v kreditech, které může zákazník využít na další objednávku,“ osvětluje Jan Matějů. 

Díky aplikaci DámeJídlo.cz si tak lze oblíbené jídlo objednat kdykoliv a odkudkoliv ještě pohodlněji. Z bohaté nabídky více než 1700 restaurací v téměř 130 městech a obcích po celé ČR si vybere opravdu každý. Od české klasiky přes pizzu, burgery až po zdravé sushi, asijská jídla či lahodné donuty. DámeJídlo.cz je součástí společnosti Delivery Hero, největší celosvětové firmy zprostředkující dovoz jídla z restaurací. Ta v současnosti zprostředkuje okolo 20 milionů objednávek za měsíc ve 47 zemích.