Limitovaná edice udržitelných batohů Eastpak REMADE od Christophera Raeburna

Společnost Eastpak se spojila s vyhlášeným britským návrhářem Christopherem Raeburnem a přináší v nové limitované edici nevšední extravagantní batohy v „udržitelném“ designu pro běžné módní publikum. Spolupráce na této kolekci odráží společnou vizi obou značek.  

Je těžké si představit výraznější spojení udržitelného designu a etického luxusu než je tato nejnovější kolekce, která je ztělesněním outdoorového ducha a unikátního přístupu „REMADE“ k původním vojenským batohům Eastpak. Tato limitovaná edice je vytvořena ze 100% obnovitelných a recyklovaných britských vojenských a hraničních uniforem.

Kolekce nabízí batohy ve třech provedeních:

Batoh PLISTER, Eastpak kolekce „REMADE“ od Christophera Raeburna
Je všestranný, praktický, velkokapacitní vak vyrobený z použitých a recyklovatelných materiálů. Vojenské barvy jsou doplněny zářivou žlutou, která dělá z batohu jedinečný módní kousek. Každý batoh bude mít své číslo, takže každý kus bude originál.
Cena batohu je 17 550 Kč.

Batoh BUST, Eastpak kolekce „REMADE“ od Christophera Raeburna
Symbolický funkční batoh, který kombinuje vintage camo vzory s vysoce viditelnými fluorescentními detaily. Na batohu jsou použity kapsy z původní vojenské bundy, spodní část je oddělená zipem.
Cena batohu je 14 300 Kč.

Batoh PADDED PAKR, Eastpak kolekce „REMADE“ od Christophera Raeburna
Klasický batoh Eastpak, který byl upraven podle Raeburnovy koncepce REMADE, ale zachoval si svůj ikonický vzhled. Oproti klasické verzi disponuje dvěma předními kapsami na zip, hlavní kapsa je zachována. Padded Pakr je z celé kolekce nejvíce ve vojenském stylu, zdoben pouze minimalistickými žlutými detaily.
Cena batohu je 11 200 Kč.