MERRELL ? pánská fashionová kolekce podzim/zima 2012

STYL PRO KAŽDÝ DEN. Už dávno neplatí, že MERRELL je pouze outdoorová značka. Její fashion kolekce má stále více příznivců. V nové sezóně přichází MERRELL s cool sportovně vycházkovými modely pro všechny pohodové chlapíky, kteří vědí, co je to mít styl.

Streetové tenisky MERRELL Rant Brash jsou vyrobeny z pravé kůže a olemované trendy kožíškem. K dostání jsou ve dvou výškách (nižší a kotníkové provedení) a v černé a hnědé variantě. Z technologií, na které je značka MERRELL tak hrdá, jsou vybaveny odpružením Air Cushion v patní části, anatomicky tvarovanou vkládací stélkou a antibakteriálním ošetřením vnitřku boty Aegis.

Dáváte přednost klasice? Pak vás jistě zaujmou výjimečně pohodlné modely MERRELL Reze a MERRELL Mountain Kicks. Všechny jsou vyrobeny z kvalitní pravé kůže. Nezaměnitelný MERRELL styl jim dodávají nápadité detaily - výrazné prošívání, ražba, cvočky atd. Oblíbený střih zaručuje dostatek prostoru pro vaše prsty. Samozřejmostí je odpružením Air Cushion v patní části a antibakteriální úprava Aegis.
 
Ležérní styl a originální detaily v kombinaci s nejnovějšími obuvnickými trendy ? to je novinka podzimní kolekce model MERRELL Orbit Glove. Díky citlivé podrážce Vibram se stejnou výškou pod přední i patní částí dokáží tyto boty simulovat chůzi naboso, proto je chůze v těchto botách velmi zdravá. Noha je nucená přizpůsobovat se terénu, čímž se trénují všechny svalové skupiny a posiluje celé tělo. Navíc při chůzi spálíte i víc kalorií! Jedná se výjimečně lehkou a přitom odolnou obuv.