Nová konference od Gopasu - ManDay.it 2018

Počítačová škola Gopas i v letošním roce rozšiřuje nabídku svých odborných konferencí. Tentokrát ale zamířila do trochu jiných vod – jde o konferenci pro manažery, i když stále spojenou s IT technologiemi. První ročník konference s názvem ManDay.it 2018 proběhne v pondělí 19. února 2018. 

GDPR, DevOps, ITIL procesy – to jsou záležitosti, které by měli dnešní IT manažeři mít zvládnuté a jsou považovány za klíčové. Pomoci jim v tom může právě nová konference ManDay.it 2018, tedy den nabitý informacemi o trendech a novinkách včetně praktických ukázek řešení problémů využitelných v reálné praxi. Konference je určená především pro CIO, vedoucí provozu IT, šéfy velkých projektů a všechny, kteří se zabývají IT procesy, optimalizací poskytování IT služeb apod. 

„K uspořádání nové konference nás vedla zvýšená poptávka po tématech, které musí řešit ti, kteří zastřešují IT ve firmách, vedou IT oddělení, šéfují velké projekty, nebo se zabývají projektovým managementem či procesním řízením. S rostoucím zájmem o naše kurzy manažerských dovedností a po úspěšné sérii odborných snídaní s Martinem Vitoušem jsme začali přemýšlet o uspořádání nové konference, která by byla zaměřená trochu jinam než naše TechEdy, HackerFest nebo JavaDays. A výsledkem je zbrusu nová akce s názvem ManDay.it,“ říká Jan Dvořák, výkonný ředitel Počítačové školy Gopas.

Jak bude nová konference vypadat? Po společném dopoledním bloku přednášek budou odpoledne následovat praktické workshopy, rozdělené podle zaměření: Podpora GDPR projektu, Vybrané ITILové procesy, DevOps a jeho zavedení. Přednášet a vést jednotlivé workshopy budou tři přední odborníci na danou problematiku: Ondřej Ševeček, Martin Vitouš a Radovan Citterberg. 

ManDay.it 2018 se uskuteční 19. února 2018 v konferenčních prostorách v budově společnosti Microsoft (Vyskočilova 1561/4a, Praha 4). Další informace o konferenci a jejím programu najdete na https://www.manday.it/