Sun Fresh – osvěžující nápoj pro zdraví a krásné opálení

Připravte své tělo na horké letní dny. Dopřejte si zlatavý odstín a zároveň chraňte svou kůži před negativními vlivy slunečního záření. Podpořte svou imunitu a zbavte se nepříjemné únavy.

Jak Sun Fresh funguje

Instantní nápoj Sun Fresh je ideálním doplňkem stravy pro horké letní dny. Dokáže tělo nejen osvěžit, ale i chránit. Jeho složení (beta-karoten, vitamín E, vitamín C, zinek, selen) přispívá k intenzivní ochraně pokožky a očí před negativními vlivy slunečního záření a přebytku volných radikálů. Patentovaná a klinicky ověřená složka Oligopin® zpomaluje stárnutí pokožky. Díky nápoji Sun Fresh se tak můžete připravit na zdravé opalování i zevnitř.  Sun Fresh dále obsahuje ovesné beta-glukany, které plní funkci prebiotika tzn., podporují činnost střevní mikroflóry a tím i obranyschopnost organismu vůči průjmovým onemocněním typickým pro letní období. Přírodní aroma mango ananas dodává nápoji lahodnou chuť plnou exotiky. Sun Fresh zachutná všem. Dopřát si ho mohou i diabetici, vegetariáni či osoby s bezlepkovou dietou nebo laktózovou intolerancí.

Doporučená cena Sun Fresh: 450,- Kč / 24 sáčků tzn. 18 Kč / porci vynikajícího osvěžujícího nápoje
Sun Fresh je k dostání v provozovnách sítě Svět zdraví (www.svet-zdravi.cz).
 
Sun Fresh
•       chrání před slunečním UV zářením
•       chrání před volnými radikály
•       posiluje imunitní systém a snižuje výskyt rakoviny
•       pomáhá proti stárnutí pokožky a vzniku vrásek
•       podporuje činnost nervové soustavy
•       zlepšuje stav vlasů a nehtů
•       snižuje únavu a vyčerpání
 
Garance spokojenosti
 
Společnost SUNKINS, která přichází na trh s přípravkem Sun Fresh, si klade za cíl vyrábět špičkové nutriční doplňky za přijatelné ceny. Výrobky SUNKINS® jsou určeny všem, kteří mají zájem zlepšit si své zdraví a kondici. Spokojenost zákazníka je na prvním místě. Proto společnost SUNKINS® poskytuje 30denní záruku na vrácení peněz.
 
SUNKINS a Svět zdraví
 
Společnost SUNKINS je český výrobce špičkových nutričních doplňků založených na nejmodernějších technologiích s důrazem na přírodní ingredience. Vznikla v roce 2007 s cílem poskytovat klientům produkty a služby pro lepší kondici a úpravu váhy. Od začátku roku 2011 provozuje SUNKINS® síť poraden Svět zdraví zaměřenou na oblast zdraví a redukci váhy. V současné době je po celé ČR 28 poboček Světa zdraví a 11 na Slovensku. Seznam poboček naleznete na www.svet-zdravi.cz .