Právě se nacházíte:

Svět zdraví v roce 2012

Devatenáct nově otevřených provozoven v ČR, dalších deset na Slovensku, 35000 lidí seznámených s nabídkou, z nichž 15000 se stalo dlouhodobými klienty, šest jedinečných přípravků a doplňků stravy uvedených na trh, nový odborný garant, úspěch v pořadu České televize Den D a příprava expanze do dalších zemí Evropy a do USA – to je Svět zdraví, síť poraden pro zdraví a úpravu váhy, v roce 2012. Více na www.svet-zdravi.cz nebo www.svet-zdravia.sk.

Nové provozovny

Koncept Světa zdraví byl veřejnosti představen teprve začátkem roku 2011. Nyní, necelé dva roky poté, najdete v České republice 39 provozoven, z nichž 19 vzniklo během uplynulého roku, a dalších 13 na Slovensku. Zájem klientů je veliký. Jen v letošním roce prošlo centry Světa zdraví více než 35000 klientů (za celou dobu působení Světa zdraví je to více než 55000 klientů), z nichž přibližně 15000 si ve Světě zdraví zakoupilo některý z nabízených programů.
 
Nové produkty, nové služby
 
Snahou Světa zdraví je neustále profesionalizovat své služby a přitom si zachovat vlídný a přátelský přístup ke svým zákazníkům. To je důvod, proč Svět zdraví pravidelně rozšiřuje svou nabídku produktů i služeb. Jen v roce 2012 uvedl na trh následující výrobky: Coffee4Slim (káva podporující hubnutí), RocketSpeedSlim (přípravek pro rychlé nastartování hubnoucích procesů), ImuRes (přípravek na podporu imunitního systému), SunFresh (limitovaná edice na podporu zdravého opálení), Family In Plus detox  (limitovaná edice náhrady plnohodnotného jídla) a Planoxin (přírodní zdravotní mýdlo).
 
Svět zdraví klade velký důraz na odborné znalosti svých výživových specialistů. Za tímto účelem nově přijal mezi své interní spolupracovníky MUDr. Ondřeje Nývlta, člena Lékařské rady a nově také odborného garanta Světa zdraví, a pověřil ho vedením školících programů.
 
Den D
 
Za jeden z největších úspěchů v roce 2012 považuje Svět zdraví úspěch v pořadu České televize Den D odvysílaném 30. 5. 2012. Koncept franchisingových poraden pro zdraví a úpravu váhy založený na jedinečném systému Komplexní nutriční typologie zde získal dva silné investory Johna Vanharu a Michala Hanuse. Po skončení natáčení se k investici přidal i další porotce Michael Rostock. Tito tři odborníci přislíbili Světu zdraví pomoc především s expanzí projektu do dalších zemí Evropy případně i USA. Spolupráce úspěšně pokračuje. V současné době se zmíněná expanze nachází ve fázi pečlivých příprav. Spuštění první poradny mimo území České či Slovenské republiky je plánováno na příští rok.
 
Nový směr
 
Svět zdraví se dosud zaměřoval především na klienty trpící nadváhou. Úspěchy dosažené v tomto směru jsou obrovské – díky specialistům Světa zdraví klienti zhubli celkem o neuvěřitelných 55897kg*. V dalších letech má Svět zdraví v úmyslu rozšířit své služby a více se orientovat na komplexní podporu zdraví. V tomto smyslu budou upravena školení specialistů i systém komplexní nutriční typologie, na němž je péče ve Světě zdraví postavena. Nový směr působení Světa zdraví byl znát už v letošním roce. Důkazem je například zdravotní mýdlo Planoxin, které bylo vyvinuto na pomoc všem, kteří se potýkají s chronickými zánětlivými nemocemi kůže jako je ekzém, akné, dermatitida a jehož vysokou účinnost potvrdila klinická studie prováděná v Institutu klinické a experimentální medicíny – IKEMu. V roce 2013 plánuje Svět zdraví vyrábět a distribuovat také tzv. funkční potraviny a zaměřit se na účinnou pomoc v oblasti prevence, zlepšování kondice a celkově zdravého životního stylu.
 
* v období 17.1.2011 - 12.12.2012