Tipy na vánoční dárky - Svítící kostka, šampaňské v dárkovém boxu a vánoční pamlsky pro pejsky

Tipy na vánoční dárky, které jsme pro vás vybrali napříč našimi klienty...  

Awox SmartLIGHT Ambiance Cube 
Stylová a odolná svítící kostka s vestavěnou baterií, která může být umístěna prakticky kdekoliv, dokonce může plavat i v bazénu. Světlo zajišťuje chytrá energeticky úsporná LED žárovka a jeho intenzitu a barvu můžete snadno ovládat pomocí smartphonu nebo tabletu. Najednou lze ovládat a do světelných zón dle libosti nebo aktuální nálady spojovat až osm svítících kostek. Novinka nabízí až 8 hodin provozu na jedno nabití a automatické spuštění či vypnutí pomocí časovače. Cena 3 499 Kč na Kreatek.cz. 
 
Lanson Ivory Label Demi sec v dárkovém boxu 
Luxusní francouzské šampaňské Ivory Label Demi sec z vinařství Lanson z oblasti Champagne se vyrábí kvašením v lahvi tradiční metodou druhotného kvašení a to minimálně 3 roky. Chuť vína je sladká, přesto svěží s doteky ananasu, citrusů, vyzrálých meruněk, skořice a medu. K dostání v elegantním dárkovém balení v maloobchodní síti a na www.global-wines.cz za 869 Kč.
 
Vánoční edice psích pamlsků Pučálka 
O Vánocích jistě chcete potěšit i čtyřnohé členy domácnosti. Zkuste pejska obdarovat vhodným pamlskem, který ho nejen zabaví, ale dodá mu i dostatek živin. Vyzkoušejte vánoční edici hovězích pamlsků Marp, které představují důležité a zdravé zpestření jídelníčku vašeho čtyřnohého miláčka. Ručně vyráběné pamlsky mají vánoční tvar hvězdy a jsou optimální kombinací výborné chuti a výživy. Obsahují až 20 % masa, jsou bez chemických konzervantů a dochucovadel. Mají nižší obsah tuku a cholesterolu než u klasických hovězích pamlsků. K dostání na Krmiva-pucalka.cz za 39 Kč.