Toulcův dvůr již po sedmé vyhlašuje výtvarnou soutěž pro děti

Dejte možnost svým dětem rozvinout kreativitu a empatii.  Pro děti, které rády kreslí a malují, vyhlašuje Toulcův dvůr zajímavou soutěž.  Sdružení SRAZ, které vede zdejší farmu, připravilo již sedmý ročník soutěž na téma „Pomáháme zvířatům“. Děti mohou svoje výtvarná díla posílat až do 28. září. Soutěž je rozdělena na tři věkové kategorie, od 3 do 18 let. Výherci se mohou těšit na zajímavé věcné ceny.  Cílem soutěže je rozvíjet u dětí vztah ke zvířatům a zábavnou formou se zapojit do jejich ochrany.

Dne 4. října proběhne výstava úspěšných prací na Toulcově dvoře v rámci Světového dne zvířat. Nejlepší díla budou nabídnuta v rámci internetové aukce a výtěžek z aukce půjde na zajištění potřeb krávy Jitky z Toulcova dvora (nákupy krmiva, veterinární ošetření atd.). 
 
„Pro děti to nebude jen příležitost si zasoutěžit, ale jejich výkresy a další výtvory mohou pomoci naší krávě Jitce. Výtvarná díla dětí se tak mohou stát velmi užitečnými,“ poznamenala organizátorka akce, Lenka Skoupá.
 
Práce je potřeba poslat na adresu Sdružení SRAZ, Toulcův dvůr, Kubatova 32/1, 102 00 Praha. Soutěžící by neměli zapomenout na zadní stranu obrázků připojit jméno, datum narození, bydliště, email, případně telefon účastníka nebo jeho rodiče/pedagoga.