Tuzemská kina nabídnou přímý přenos koncertu Robbieho Williamse

Celkem 28 kin po celé České republice nabídne 20. srpna přímý přenos koncertu Robbieho Williamse z estonského Tallinnu, který je předposlední zastávkou na jeho turné po evropských stadionech. Show s názvem Take The Crow Tour Live bude přenášena v 2D HD rozlišení a se zvukovou kvalitou Dolby Surround. Režisérem 115 minut trvajícího přenosu bude Russell Thomas. ČTK o tom včera informovala Radka Urbancová z pražského kina Bio Oko-Živě.

"Spolu s nadupaným playlistem, jehož součástí jsou některé z Robbieho aktuálních hitů stejně jako jeho největší sólové pecky i vybrané tracky z dob jeho spolupráce se skupinou Take That, přinese tenhle rozený showman nefalšovanou zábavu pro velké plátno," uvedla Urbancová. Snímek bude uveden v původním znění bez titulků.
 
Recenze z dosud odehraných koncertů turné vesměs chválí propracovanou výpravu a přesvědčivý výkon Williamse. Například britský The Sun označil zpěváka za "nejlepšího showmana v branži" a koncert za "velkolepou show".
 
Williams se podle hudebních recenzentů loňským albem Take The Crown opět vrátil na výsluní populární hudby a potvrdil svoji pozici jednoho z nejúspěšnějších britských umělců poslední dekády. Pilotní singl Candy se dostal na první příčku britské singlové hitparády.
 
Akce Rock v kinech, která se koná v rámci projektu kina Bio Oko-Živě, již nabídla záznamy koncertů Queen, The Doors, Led Zeppelin nebo Jimi Hendrixe. Na 24. srpna chystá záznam z březnového koncertu v Hollywood High School v Los Angeles britského textaře, zpěváka, aktivisty a bývalého frontmana slavných The Smiths Morrisseye.
 
Autor: ČTK