Úspěšný rok 2012 CA IMMO: pronájmy kanceláří na 13.900 m2

Společnost CA Immo Real Estate Management Czech Republic s.r.o. uzavřela rok 2012 s úspěšnými čísly. Podařilo se jí pronajmout téměř 14.000 m2 kancelářských ploch ve svých pražských administrativních budovách. Nové smlouvy činily téměř 10.000 m2, což představuje více než 6 % celkových nových pronájmů kanceláří v Praze v roce 2012.  

Nově se do kanceláří CA IMMO přestěhovaly společnosti eBay, Jet Brains, Edwards Lifesciences, EBV Elektronik nebo Zoom International. Renegociace smluv se stávajícími klienty činily z celkového počtu 13.900 m2 pronajatých kanceláří společnosti CA IMMO 4.000 m2. „Jsme rádi, že i přes stagnaci trhu můžeme označit rok 2012 za úspěšný,“ komentuje roční výsledky Alois Vyleta, ředitel CA IMMO ČR, a dodává, „vděčíme za to kvalitě našich projektů i dobré práci celého našeho týmu.“

V loňském roce CA IMMO také dokončila remodeling obchodního centra Šestka na Praze 6. Novou trendy podobu dostala obchodní pasáž centra. K tobogánu mezi podlažími přibyly odpočinkové zóny a hrací prvky pro děti, proměnou prošla i celá stravovací zóna. Také vstupy do centra a parkoviště dostaly uživatelsky komfortnější podobu. Do portfolia prodejen v OC Šestka v loňském roce přibyla mimo jiné i dm drogerie a chystá se otevření nového obchodu známé módní značky H&M.
 
O společnosti CA IMMO
Společnost CA IMMO byla založena v roce 1987 a od roku 1998 je kótovaná na vídeňské burze. Investuje do komerčních nemovitostí (speciálně kancelářských budov) v Rakousku, Německu a střední a východní Evropě. Majetek spravovaný společností CA IMMO činí 5,4 miliard eur. Portfolio skupiny v České republice zahrnuje 230.000 m2 pronajímatelné plochy  v kancelářských budovách Kavčí Hory Office Park, Technopark, Danube House, Nile House, a Amazon Court a dále obchodního centra Šestka, dvou hotelů a anglické mezinárodní školy.