Vrcholí nábor nových projektů do 5. ročníku Laboratoře Nadace Vodafone

3. 10 2017 | Již jen do 31. 10. 2017 mohou zájemci přihlásit svoje projekty do nového ročníku Laboratoře Nadace Vodafone. Po relativním klidu letních měsíců vrcholí ostrá fáze vyhledávání nápadů a talentů, které vytváří sociální inovace s využitím technologií. 

Šance pro všechny nadějné projekty

Přihlásit se může každý, kdo má chuť pozitivně dlouhodobě měnit společnost, je podnikavý a má rád technologie, a to jak jednotlivec, tak i tým nebo fungující firma. „Inspirovat se lze na našem webu v seznamu oblastí, které nás přednostně zajímají,“ říká koordinátor a komunitní manažer Jan Bízik. „Žádný nápad ale není předem vyloučen - všem poskytneme konzultaci a v případě, že nebude náš program vhodný, doporučíme ten správný u partnerů,“ dodává Adriana Dergam ze správní rady Nadace Vodafone.

Přihlášky mohou zájemci podávat do 31. 10. prostřednictvím emailu nebo rovnou vyplněním formuláře na webových stránkách www.laboratornadacevodafone.cz/prihlaska. Po doručení přihlášky obdrží další relevantní dokumenty. Počet týmů je omezen.

Novinky v Laboratoři Nadace Vodafone

Laboratoř Nadace Vodafone je inkubační a akcelerační program, který zvyšuje ekonomický a sociální dopad organizací, jež vytvářejí a/nebo škálují sociální inovace s využitím technologií. Během čtyř uplynulých ročníků se povedlo akcelerovat již 39 projektů.

Tento, v pořadí již 5. ročník Laboratoře bude probíhat ve spolupráci se StartupYard, díky čemuž získá úplně novou podobu s celou řadou zajímavých změn:

•    Prodlužuje se doba trvání programu z dřívějších 6 měsíců na 9 měsíců. Díky tomuto prodloužení Laboratoř bude moci projektům zajistit opravdu kvalitní přípravu a životnost při jejich vstupu na trh.

•    Na tříměsíční inkubační fázi, do které projekty postoupí, naváže tříměsíční akcelerační program pro vybrané týmy. Projekty, jež postoupí z akcelerační fáze, pak bude čekat ještě tříměsíční růstový program, který připraví týmy na vstup strategického či finančního partnera. Všechny projekty zapojené do akcelerace a růstu nově dostanou od Nadace Vodafone finanční prostředky na rozvoj týmu.

•    Další důležitou změnou je, že garantem akcelerace bude StartupYard, jeden z nejúspěšnějších akceleračních programů pro technologické startupy ve střední a východní Evropě.

Laboratoř Nadace Vodafone bude v letech 2017-2020 spolufinancovaná Evropskou unií v rámci Operačního programu Zaměstnanost. 
 

 

 
.
Odpočívejte a relaxujte kdykoliv a kdekoliv...Váš partner SPA STUDIO
 

Odpočívejte a relaxujte kdykoliv a kdekoliv...Váš partner SPA STUDIO