Internetový obchod nabízí rozsáhlou sekci výprodejů

Jsme jeden z největších internetových obchodů na českém trhu. Nabízíme našim zákazníkům velmi široký sortiment spotřební elektroniky, foto techniky, výpočetní techniky, zahradní techniky, sportovního zboží, kosmetiky, atd.

Jsme jeden z největších internetových obchodů na českém trhu. Nabízíme našim zákazníkům velmi široký sortiment spotřební elektroniky, foto techniky, výpočetní techniky, zahradní techniky, sportovního zboží, kosmetiky, atd. Snažíme se zákazníkům nabídnout ty nejlepší služby, to také potvrzují certifikáty Asociace pro elektronickou komerci a ocenění Česká kvalita. Věříme, že spokojený zákazník se k nám bude rád vracet. Naším každodenním cílem je vaše plná spokojenost. Naše společnost má 4 zahraniční pobočky (na Slovensku, v Polsku, v Německu a v Maďarsku)

První prodej přes internet jsme realizovali v roce 1999. V roce 2000 jsme otevřeli také kamenný obchod na Praze 8. V roce 2003 naše společnost otevřela na Slovensku svou první zahraniční pobočku. Od roku 2005 máme také pobočky v Německu, Polsku a Rakousku. V roce 2004 jsme uvedli do provozu logistické a skladové centrum v Kutné Hoře, jehož plocha je více než 1200 m2. V současné době je v naší nabídce více než 80 tisíc položek zboží. V roce 2007 dosáhl obrat skupiny obchodů KASA.cz 1,28 mld. korun.

Více informací o naší společnosti naleznete na stránkách http://firma.kasa.cz.

www.kasa.cz

Čtěte více