DámeJídlo.cz podpořilo Lékaře bez hranic

Naše největší online služba pro objednání dovozu jídel z restaurací DámeJídlo.cz opět po roce podpořila organizaci Lékaři bez hranic (MSF – Medecins Sans Frontieres). Dámejídlo.cz na výstavu Polní nemocnice, která proběhla 19. – 24. dubna v Bratislavě a 27. dubna – 3. května v Brně, každý den týmu lékařů, dobrovolníků a produkci dodalo oběd a večeři. Navíc z každé realizované objednávky po dobu brněnské výstavy poslalo DámeJídlo.cz organizaci Lékaři bez hranic 1 Kč, celkem se takto vybralo přes 60 000 Kč.   

„Moc si vážíme toho, co organizace Lékaři bez hranic dělá, a proto jsme rádi, že je můžeme takto podpořit. Na loňskou výstavu v Praze navázaly letos hned dvě akce v Bratislavě a Brně, kam jsme opět dodali jídlo zdarma. Letos jsme se navíc rozhodli přispět ještě tím, že z každé naší objednávky pošleme na podporu Lékařů bez hranic 1 Kč,“ říká Jan Matějů, CEO Dámejídlo.cz.

Na výstavě Polní nemocnice mohli návštěvníci poznat, jak vypadá práce Lékařů bez hranic ve více než šedesáti zemích světa. Návštěvnicí se setkali s dobrovolníky, kteří jezdí na mise a také měli možnost prohlédnout si vybavení, které se využívá při záchraně životů v ozbrojených konfliktech, při přírodních katastrofách či epidemiích. 

Více na polni-nemocnice.cz