Na párty do Staropramenu dorazilo oslavit formu přes 7 000 lidí

Sobotní Párty v nejlepší formě oslavující nejen novou unikátní formu lahve Staropramenu, ale především všech příchozích dvojic, trojic a part, měla mezi lidmi velký úspěch. Na vystoupení kapel Mňága a Žďorp s Vypsanou Fixou, The Feud, Skyline a další doprovodný program dorazilo více než 7 000 lidí. Naprostá většina z nich přitom přišla na základě speciální registrace z Facebook profilu Staropramenu.

Párty byla postavena na kvalitní hudbě, atrakcích testujícím formu příchozích a samozřejmě pivu a všem co s ním souvisí. Nechyběly tak speciální exkurze s vrchním sládkem, otevřeno mělo návštěvnické centrum pivovaru i pivovarská škola. K dispozici bylo devět druhů piv Staropramen, šest z nich bylo čepovaných.

„Zájem o párty byl obrovský, již dopředu bylo vyprodáno. Jsme rádi, že jsme mohli v pivovaru přivítat tolik našich fanoušků, kteří se výtečně bavili při vystoupeních kapel . Co nás velmi mile potěšilo byla skutečnost, že lidé mezi kapelami hodně využívali možnost prohlédnout si pivovar, navštívit speciální pivovarskou školu nebo si prohlédnout loni otevřené návštěvnické centrum našeho pivovaru,“ říká k průběhu akce za organizační tým Eva Zlámalová, manažerka značky Staropramen.
 
Na velkém pódiu na konci hlavního dvora  pivovaru běžel už od 14.00 hod. zábavný program, který diváky postupně dostával do varu. Nejprve se diváci pobavili u soutěže o pivo na rok zdarma v rámci které měli tři vybraní formáti před publikem na podiu dokázat, že jsou v nejrůznějších disciplínách patřičně ve formě. Soutěž tak podpořila hlavní myšlenku akce – ukázat svou formu.
 
A tu hned po soutěži prokázali dvě výtečné české kapely: Mňága a Žďorp a Vypsaná fixa. Došlo totiž na jejich dopředu avizované a velmi očekávané unikátní společné vystoupení, v rámci kterého si vzájemně hrály své písně a přidaly také skladby zahrané společně. Aby kapely zdůraznily, že se jedná o přátelské hraní, měli členové Vypsané fixy na sobě typické „mňágovské“ oblečky ala námořníci a muzikanti z Mňágy zase trika Vypsané fixy. Výborná atmosféra a nasazení muzikantů způsobily, že vystoupení bylo zážitkem, který se jen tak nevidí a na který se nezapomíná. 
 
Po 18 hodině, kdy už počet přítomných přesahoval 5 000, předstoupila před početné a přívětivé publikum mladá britská kapela The Feud. Celý hudební program párty ve Staropramenu zakončila svým vystoupením formace Skyline, jejíž vystoupění organizátoři tajili až do sobotního rána, aby párty měla také svůj moment překvapení.
 
„Svým průběhem a především atmosférou celá akce tak trochu připomínala letní festival, který si lidé patřičně užili,“ dodává k náladě akce Eva Zlámalová. Lze tak s nadsázkou říct, že v sobotu ve Staropramenu začala sezóna venkovních festivalů.  Pro všechny, kdo se jich rádi účastní má smíchovský pivovar další tři pozvánky: na červencovém Rock  for People a Colours of Ostrava a srpnovém Open Air Festivalu si jejich návštěvníci totiž budou moci také vychutnat piva z portfolia Staropramenu.