Nejen Praha se opět zazelená v rámci oslav svatého Patrika

Den svatého Patrika patří k nejznámějším irským svátkům.   

Tato událost však překročila hranice samotného Irska a slaví se v mnoha metropolích po celém světě. Česká republika se k oslavám přidala a ty jsou tady každým rokem postupně větší a větší. Bude tomu tak i 17. března 2018, kdy v Praze proběhne Tour svatého Patrika, kterou doplní akce ve více než 400 podnicích po celé zemi. 

Oslavy budou i tentokráte pod taktovkou legendární irské whiskey Jameson, která je nejprodávanější irskou whiskey na světě. Program Tour svatého Patrika bude vycházet z loňské úspěšné akce, kde se mohli návštěvníci projít, zastavit a pobavit na několika netradičních místech včetně pražské náplavky, několika kulturních a hudebních klubů nebo Tančícího domu či OD Kotva. 17. března 2018 se už mohou návštěvníci těšit na obdobnou verzi, kde nebude chybět Tančící dům, ale také nové kluby a nová místa se zajímavým programem.

Program Tour svatého Patrika 2018 bude ještě bohatší než loni a pořadatelé jej budou postupně odkrývat na www.toursvatehopatrika.cz. Základem bude živá hudba, různá kulturní vystoupení včetně stand-up comedy nebo autorských čtení a workshopů a bohatě zásobené Jameson bary. 

V rámci oslav si Jameson tradičně připravil také limitovanou edici své Jameson Whiskey, která bude k dostání u vybraných prodejců.

Více informací na www.toursvatehopatrika.cz a #BezeStrachu.