Největší přenosná projekční plocha současnosti SI Solo 2

Společnost Screen Innovations vinula největší přenosnou projekční plochu současnosti. SI Solo 2 se hodí do interiéru i exteriéru a vyniká zejména svou skladností. Přednostmi projekčních ploch Screen Innovations Solo 2 je snadná a rychlá instalace na jakémkoliv místě.

Díky jednoduchým a nenápadným úchytům umístíte plochu kamkoliv potřebujete. Motorizované plátno s úhlopříčkou až 160” (406,4 cm) se svine do pouzdra o výšce pouhých 12,1 cm. Proto SI Solo 2 / Solo Pro 2 tvoří rodinu nejkompaktnějších motorizovaných pláten na světě.

Moderní design, jednoduché napájení

Plátno je vybaveno novými vnitřními komponenty, díky kterým se drobné pouzdro dokáže proměnit ve velkou projekční plochu. Solo 2 / Solo Pro 2 lze nakonfigurovat se třemi různými typy motoru, které pracují s patentovanou technologií nabíjení pomocí magnetického konektoru, s nízkým napětím 24V nebo dokonce s napájením ze síťové zásuvky.

Když na barvě záleží

Nudí vás černá a bílá? S paletou 12 barev u verze Solo Pro 2 nenápadně sladíte barvu pouzdra s odstínem vaší zdi či okolí nebo ho naopak můžete nechat vyniknout.  

https://youtu.be/8K_tm8D5Dac