Olympionici zachycují své zážitky ze slavnostního zahájení ZOH v Pchjongčchangu 2018

Olympionici z téměř 100 zemí světa se minulý týden sešli v korejském Pchjongčchangu na zahájení Zimních olympijských her 2018. Během slavnostního zahájení ZOH měli sportovci možnost zachytit a sdílet momenty z této jedinečné chvíle prostřednictvím oficiálního telefonu olympijských her, limitované edice výrobků Samsung pro Zimní olympijské hry v Pchjongčchangu 2018.  

Ve spolupráci s Mezinárodním olympijským výborem (MOV) společnost Samsung Electronics coby celosvětový olympijský partner v kategorii bezdrátových komunikačních zařízení a počítačového vybavení věnovala 4 000 zařízení všem olympionikům na ZOH v Pchjongčchangu 2018, díky čemuž sportovci mohou umocnit své zážitky z her a snadněji se spojit se svými nejbližšími a přáteli po celém světě.
 
Speciální řada telefonu Galaxy Note8 – limitovaná edice pro Zimní olympijské hry v Pchjongčchangu 2018 – se může pochlubit zářivě bílým skleněným zadním krytem oslavujícím zimu a zlatými olympijskými kruhy inspirovanými olympijskou pochodní. Kruhy symbolizují olympijské hnutí, spojení pěti kontinentů a celosvětovou jednotu.