Pusťte se do boje s nadváhou na všech frontách

EXPRESKA – 30minutový kruhový trénink pro ženy, zavádí do svých klubů nový koncept KOMPLEXNÍCH SLUŽEB. Kromě rychlého a mimořádně účinného cvičení, při kterém posílíte svaly, zrychlíte metabolismus a spálíte tuky, najdete nyní ve vybraných provozovnách EXPRESKY i profesionální výživové poradenství. V současnosti EXPRESKA úspěšně funguje na 35 místech po celé republice. Seznam EXPRESEK, které již nyní poskytují službu výživového poradenství, získáte na www.expreska.cz. Zde se také můžete objednat.

Můžete chodit cvičit. NEBO! Můžete chodit do EXPRESKY. Jaký je v tom rozdíl? EXPRESKA není jen obyčejné fitness. EXPRESKA je mnohem víc! Své klientky si hýčká. Snaží se jim nabídnout maximum. Ke zcela novým službám, které EXPRESKA ve svých klubech provozuje, patří profesionální nutriční poradenství. Stejně tak jako vám trenérky EXPRESKY poradí se cvičením a správným používáním posilovacích strojů, seznámí vás nutriční specialistky EXPRESKY s principy zdravého životního stylu, úbytku váhy a odkyselení organismu. Navíc vám poradí i konkrétní výživové doplňky. 

EXPRESKA je tvůrcem a prodejcem jedinečných doplňků stravy. Vybrat si můžete z přípravků určených k pročištění a detoxikaci organismu (expreska-PURE®), ke speciální podpůrné výživě při cvičení (expreska-NUTRI®), na podporu spalování tuků (expreska-SLIM®) a proti překyselení a oxidačnímu stresu (expreska-GREEN®). Doplňky jsou vhodné jak pro ženy, tak pro muže a je možné je libovolně kombinovat a dlouhodobě užívat. Jedno balení je určeno vždy na měsíc a obsahuje 24 sáčků, které se pohodlně dávkují od pondělí do soboty, tj. 1 ks/den. Pro členky EXPRESKY jsou k dostání za zvýhodněné ceny.
 
Výživové poradenství sestavené „na míru“ je v EXPRESCE levnější, než je obvyklé. Konzultace stojí pouze 400,- Kč pro nečlenky a 250,- Kč pro aktivní členky EXPRESKY.*
 
Vstupní konzultace s certifikovanou nutriční specialistkou v EXPRESCE zahrnuje:
 
• Diagnostiku tělesné stavby, aktuálního zdravotního stavu, životního stylu a návyků
• Testy na překyselení organismu
• Rozbor současného jídelníčku
• Doporučení nového jídelníčku včetně konkrétních gramáží
• Návrh individuálního programu „na míru“
 
S EXPRESKOU zaútočíte na vaši nadváhu ze všech stran. Pouze komplexní přístup k problému a změna životního stylu vám zaručí, že kila, která pracně shodíte, už nenaberete. Nutriční poradenství v EXPRESCE představuje moderní způsob, jak trvale dosáhnout optimální váhy. Už teď se můžete těšit na nový příval energie a radosti ze života.
 
* Aktivní členkou se rozumí klientka EXPRESKY, která má podepsanou Smlouvu o členství a uhrazený aktivní cvičební plán.