Samsung se stal nový strategickým partnerem MČR v mobilních hrách 2019

Strategickým partnerem Mistrovství ČR v mobilních hrách (dále MČR Mobile) bude letos společnost Samsung. Název samotného mistrovství se tak změní na Samsung Mistrovství ČR v mobilních hrách a díky nové strategické spolupráci se chystají i další inovace. Na letošním mistrovství se například objeví nový herní titul, oblíbená Battle Royale hra Fortnite. 

Nová sezóna MČR Mobile je v plném proudu. Proběhly již první bodované turnaje v Hearthstone a Clash Royale a organizátoři začínají odkrývat novinky. Tou hlavní je, že pro ročník 2019 se strategickým partnerem MČR Mobile stala společnost Samsung, přední výrobce mobilních zařízení na světě. Hráči se tak mohou těšit na ty nejnovější technologie.  

„V Samsungu věříme a také děláme vše pro to, aby uživatelé mohli plný a plynulý herní zážitek prožít odkudkoliv prostřednictvím svého mobilu. Partnerstvím s MČR Mobile chceme stvrdit své mistrovství ve výrobě mobilů stvořených pro hru a nabídnout své produkty a znalosti pro utkání těch nejlepších hráčů v ČR,“ uvedl k uzavření partnerství Tomáš Balík, ředitel mobilní divize Samsung Electronics Czech and Slovak, a dodal: „U nové vlajkové lodi Galaxy S10 se hráči kromě perfektního obrazu, výkonného procesoru, zvuku Dolby Atmos nebo podpory Steamu mohou nově těšit i z podpory Unity Engine. Díky tomu si mohou vychutnat hry přesně tak, jak jejich programátoři zamýšleli.“

Mistrovství 2019 s novým názvem i novou hrou
Letošní mistrovství tak ponese díky novému strategickému partnerství název Samsung Mistrovství ČR v mobilních hrách. Nová spolupráce přinese i znatelné množství inovací. Tou nejzajímavější novinkou pro hráče je to, že se letos na mistrovství ke stálicím progamingové scény, Clash Royale a Hearthstone, přidá zcela nový herní titul. Pokud jste se, stejně jako mnoho dalších hráčů, nechali vtáhnout do světa Battle Royale her, můžete začít slavit, na Samsung MČR Mobile na vás totiž letos bude čekat hra Fortnite!

Fortnite je jednou z nejoblíbenějších Battle Royale her
Hra Fortnite může na první pohled působit dojmem, že je především hrou pro klasické počítačové prostředí. Přesto, že byl Fortnite opravdu původně vyvinut pro PC, se vývojářům podařilo perfektně zvládnout optimalizace hry na mobilních zařízeních a vyvinout dobře fungující cross-platform hraní. Právě tato možnost z Fortnite v současnosti mezi Battle Royale tituly dělá hru číslo jedna. Je tedy jasné, že taková hra na Mistrovství ČR v mobilních hrách nepochybně patří. Nenechte si tedy ujít novou sezónu s touto extrémně populární hrou.

Samsung je navíc s hrou Fortnite spojen i skrze svou nejnovější řadu telefonů Galaxy S10. Majitelé těchto špičkových smartphonů totiž obdrží speciální Fortnite skin iKONIK. Nový skin a emote jsou inspirovány korejskou popovou kapelou iKon a jsou přístupné všem majitelům mobilních přístrojů Samsung Galaxy S10, S10 + nebo S10e.