Výrobníky SodaStream Spirit v elegantní modré a švestkové barvě

Oblíbený výrobník perlivé vody SodaStream Spirit se dočkal dalších dvou barevných variant. Žhavou podzimní novinkou je elegantní námořnická modrá a netradiční švestkově fialová. Designové výrobníky SodaStream, které pomohou snadno a rychle s přípravou čerstvé perlivé vody, se nyní vyrábějí v deseti módních barvách. Stačí si zvolit tu pravou, aby dokonale ladila s vaší kuchyní.

České domácnosti již pochopily, že není nutné se tahat s balíky vody. Daleko výhodnější je připravit si osvěžující perlivou vodu v pohodlí domova z čerstvé kohoutkové vody. Ke stávajícím osmi barevným variantám výrobníků perlivé vody nově přibyly další dva odstíny z limitované edice s rozšířeným příslušenstvím – námořnická modrá a švestkově fialová. Každá z variant se hodí do různě barevně laděných kuchyní, ale především velmi dobře vyniknou v kuchyních, kde se mísí černé a bílé tóny.

V balení výrobníku se nachází nejen opakovaně použitelná velká nápojová lahev FUSE pro výrobu litru perlivé vody, ale díky doplňkové výbavě také dvě originální skleničky o objemu 330 mililitrů a lahev o objemu 0,5 litru. Výrobníky se těší oblibě díky jednoduchosti ovládání, elegantnímu tvaru i funkčností. I proto SodaStream Spirit získal hned dvě velká ocenění. Konkrétně Red Dot Award: Product Design 2017 a také obsadil první místo v testu výrobníků perlivé vody nezávislé spotřebitelské organizace dTest.

Výrobníky SodaStream Spirit jsou určeny nejen těm, kteří si potrpí na stylový a funkční design, ale i těm, kteří ocení maximální jednoduchost. Přípravu domácích bublinek zjednodušuje revoluční systém uchycení lahve bez nutnosti šroubování. Díky němu obsluhu výrobníku s přehledem zvládnou i děti či starší lidé. Další výhodou je zjednodušené ovládání perlení pomocí tlačítka umístěného na horní straně přístroje – počtem stisknutí lze lehce regulovat intenzitu naperlení. Výrobník pracuje na mechanickém principu, a na jeho provoz tak nejsou potřeba žádné baterie ani připojení k elektrické síti.

Bombička s potravinářským plynem, která je součástí každého balení, vystačí na přípravu přibližně 80 litrů perlivé vody a lze ji snadno vyměnit. Stačí prázdnou bombičku vyšroubovat a zanést na některé z výměnných míst bombiček SodaStream, kterých je po celé republice více než dva tisíce. Jejich seznam najdete na www.sodastream.cz/prodejni-mista.

Doporučená cena limitované edice s extra výbavou SodaStream Spirit je 2349,-Kč.