Kvůli extrémně nafouknutým cenám pamětí zdražuje všechno, takže to bylo nevyhnutelné: Po Sony PlayStation 5 (a PS5 Pro) a Nintendo Switch 2 teď oznámil zvyšování cen také Microsoft u konzolí Xbox Series X a Xbox Series S.