Digitalizace zdravotnictví se v posledních týdnech opět stala silným tématem. Premiér Andrej Babiš zaslal ministru zdravotnictví Adamu Vojtěchovi řadu dopisů, v nichž naléhal především na úspory v resortu. Ministerstvo ve středu představilo další kroky v elektronizaci zdravotnictví. Chystají se legislativní změny i nové možnosti práce se zdravotnickými daty.